15 Nisan 2021

DemirDöküm Atron Condense 20kW Yoğuşmalı Kombi

ile admin

DemirDöküm Atron Condense 20kW Yoğuşmalı Kombi

DemirDöküm Atron Condense 20kW Yoğuşmalı Kombi özellikleri aşağıdaki gibidir;

  • 20 kW kapasite seçeneği ile hem düşük hem de yüksek metrekareli evler için uygun seçenek sunar.
  • ErP yönetmeliğine göre, B sınıfı ısıtma verimliliğine sahiptir. Bu sayede düşük gaz kullanımı ile yüksek enerji tasarrufu sağlar.
  • ErP yönetmeliğine göre, XL akış profilinde A sınıfı kullanım suyu verimliliğine sahiptir. Bu sayede kullanım suyunda yüksek tasarruf sağlar.
  • Yüksek verimli pompası sayesinde tesisat ihtiyacına göre pompa kademesi istenilen hızda ayarlanabilir.
  • Ortamın anlık kapasitesi ihtiyacına bağlı olarak gidiş ve dönüş sıcaklık sensörleri ile suyun sıcaklığını kontrol ederek alev ve pompa modülasyonu yapar.
  • Tek tuş ile ekonomik moda geçiş sağlar.
  • 52 db (A) varan ses seviyesi ile bulunduğu ortamda ses kirliliği yaratmaz.

Demirdöküm Atron Condense 20kw Yoğuşmalı Kombi 150 m2’ye kadar daireler için uygun ısıtma sağlar. Demirdöküm Atron Condense 20 ve 24 kW güç kapasitesi ile düşük ve yüksek metrekareli evler için seçenek sunmaktadır. ErP yönetmeliğine göre B sınıfında olan Atron Condense Kombi düşük doğalgaz yakımı ile tasarruf sağlamaktadır. Düşük emisyon gazı salınımı sayesinde çevrecidir. Akıllı ısıtma sistemi sayesinde sıcaklık sensörleri ile suyun sıcaklığını kontrol eder bu sayede ekonomik kullanım sağlar. Tek tuşla Ekonomik moda geçiş özelliği ile daha düşük yakıt kullanır. 52 db(A) ile ortamdaki yaşam kalitesini arttırır.

Ödemeleri iş bitiminde kapıda ödeme alarak müşterilerimizin güvenini ve memnuniyetini hedefliyoruz. İstanbul içi ücretsiz keşif hizmetimiz vardır. İstanbul içi tüm ilçelerde kombi montajı ve kombi değişimi hizmeti vermekteyiz.

Eğer bizleri tercih ettiyseniz aşağıdaki numaralardan bizlere ulaşabilirsiniz.

Whatsapp hattımız: 0549 720 4752

İletişim hattımız: 0212 535 00 53

Demirdöküm Atron Condense 20kw Yoğuşmalı Kombi