Demirdöküm Kombi

Demirdöküm Kombi

Demirdokum Kombi toptan ve perakende satışı yapan Kombi Dükkanı firmamız en uygun fiyatlarla  gerek shoowroom dan gerekse sanal mağazadan hizmet vermektedir. İstanbul İçi demir döküm kombi montaj hizmeti sunan firmamız özellikle  kombi değişimi işlemlerini profesyonel montaj ekipleri ile en hızlı ve en ekonomik şekilde yapmaktadır.  İstanbul İçi Kapıda ödeme yaparak kombilerinizi güvenilir bir şekilde teslim alabilirsiniz. 

Demirdoküm Kombi Değişimi Kampanyası ; Eski Kombilerinizi Çok tasarruflu ve verimli Demirdokum Yoğuşmalı Kombilerle değiştiriyoruz. Eski Kombinizi Alıyoruz Çok Uygun Fiyatlarla Demırdöküm Kombi Montajınızı yapıyoruz. İgdaş Yetkili Firma olan Kombi Dükkanı firmamız bu sayede İgdaştan kombi değişim onayınızı aynı gün içerisinde alıyoruz. Yetkili teknisyenlerimiz kombi montajınızı profesyonel olarak çok pratik ve güvenilir bir şekilde yapmaktadır. Demirdoküm Kombilerin garantili olması için mutlaka yetkili firmalara kombi montajı işlemlerinizi yaptırınız! 

Kombi Dükkanı; İGDAŞ YETKİLİ FİRMADIR YETKİ NUMARASI 7004340 dır. Kombi montajı, kombi değişimi, doğalgaz tesisatı, kalorifer tesisatı, şofben tesisatı, kombi tesisatı, bina ana kolon tesisatı, proje ve gaz açma konularında da hizmet vermektedir.

0212 535 00 53 / 0549 720 47 52

GÜNCEL KOMBI FİYAT LİSTESİ 

Demir döküm KOMBI FİYATLARI

NAKİT

Demirdökum Atromix P20 20kw 17.000kcal/h Yoğuşmalı Kombi 
Demirdokum Atromix P24 24kw 20.000kcal/h Yoğuşmalı Kombi 
Demir döküm Atromix P28 28kw 24.000kcal/h Yoğuşmalı Kombi 
Demirdoküm Nitromix P24 24kw 20.000kcal/h Yoğuşmalı Kombi 
Demirdökum Nitromix P28 28kw 24.000kcal/h Yoğuşmalı Kombi 
Demir döküm Nitromix P35 35kw 30.000kcal/h Yoğuşmalı Kombi 

https://www.kombidukkani.com/demirdokum

demirdokum-kombiKombi Dükkanı firmamız online satış sitemizden Türkiyenin her yerine kapıda ödeme seçeneği , peşin fiyatına kredi kartına taksit seçeneği sunmaktadır. Türkiye de Isıtma soğutma Sektörünün en büyük firmalarından olan Demir döküm ,  kombi ürünlerinde gerek kombilerinin kalitesi gerekse servis gücü sayesinde kombi sektörünün en fazla satılan markalarındandır. Demirdökum kombiler 2 yıl garantidir. demirdöküm servislerinden ilave garanti sözleşmesi yapılarak garantilerini uzatmak mümkündür.

Demirdoküm Kombi almanın tam zamanı ! Kombi fiyatları değişmeden demirdokum kombinizi alın karlı çıkın. En uygun demirdokum kombi fiyatlari ile satış yapan firmamızda her model ve güçte demirdokum kombiyi bulabilirsiniz. Toplu demirdokum kombi alımlarınızda size özel indirimli demirdöküm fiyatlarını öğrenmeyi unutmayın. Tel : 0212 535 00 53 / 0212 535 00 63 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Kombi seçimi konusunda tecrübeli teknik personelimiz tarafından müşterilerimize ücretsiz bilgi verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir