Kombi Montajı

Demirdöküm Kombi Montajı

Kombi montajı işleminde kombi askı konsolundan duvara asılır, kombi gaz hortumu (gaz flexi) ile gaz bağlantısı yapılır, kombi seti ile kalorifer ve su tesisat bağlantıları yapılarak kombi montaj işlemi tamamlanır. Ortalama kombi montajı işlemi kombi yerinin durumuna göre 1,5 – 2,5 saat arasında tamamlanmaktadır

Kombi montajı fiyatları bir kaç durumda değişkenlik gösterebilmektedir;

Hermetik kombi montaj fiyatları, Yoğuşmalı kombi montaj fiyatı, Bacalı kombi montaji fiyatları farklı olarak yapılmaktadır. Teknik personelimiz kombinizin bulunduğu yere göre , yapılacak işleme göre (ilk montaj mı yoksa kombi değişimi mi olacak vb.)  bilgileri öğrenerek sizlere en uygun kombi montaji fiyatımızı verecektir.

Kombi montaj fiyatları için bize ulaşın :

0212 535 00 53 / 0549 720 47 52

Demirdöküm kombi montajında dikkat edilmesi gerekenler :

  •  Demirdöküm kombinin yanında şalter (sigorta) bulunmalıdır; kombinin yanında şalter yok ise demirdöküm servisleri kombiyi devreye almazlar.
  • Demirdöküm kombi montaj yapıldıktan sonra kombinin her iki tarafından demirdöküm servisinin müdahale edebileceği kadar boşluk bırakılmalıdır.
  •  Demirdöküm kombi montajı yapılırken eğer ilave baca uzatması kullanılacak ise mutlaka demirdöküm logolu orjinal demirdöküm baca kullanılmalıdır. Kombi bacasının eğimine dikkat edilmeli hermetik kombilerde eğim aşağıya doğru verilmeli , yoğuşmalı kombilerde eğim hafif yukarı doğru verilmelidir.
  •  Eğer Kombi Değişimi yapılarak Demirdöküm kombi takılmış ise , İgdaştan kombi değişimi onay belgesi alınmış olmalıdır. Kombi değişimi onay belgesi yanlızca İgdaş Yetkili Firmalar tarafından alınabilir.
  • Kombi gaz flexi bağlantısı çok önemlidir. Düzgün bağlantı yapılmadı durumlarda gaz sızıntısı meydana gelebilir. Bu yüzden mutlaka yetkili kişiler tarafından yapılması gerekir.

Kombi Dükkanı firmamız Demirdöküm kombi konusunda müşterilerimize en güvenilir hizmeti en uygun fiyatlarla vermeye çalışmaktadır. Kombi Dükkanı İgdaş Yetkili Firmadır. İgdaş sertifika no : 7004340 dır.

 Montaj hizmetimiz sadece İstanbul ili sınırları içerisinde verebilmekteyiz. Demirdöküm kombi satışımız ise Tüm Türkiye ye kargo yolu yapabilmekteyiz.

Demirdöküm Kombi Değişimi Kampanyası

Eski Kombilerinizi Çok Tasarruflu ve Verimli Demirdöküm Yoğuşmalı Kombiler ile değiştiriyoruz. Eski Kombinizi Alıyoruz Çok Uygun Fiyatlarla Demirdöküm Kombi Montajını yapıyoruz. İgdaş Yetkili Firma olan Kombi Dükkanı firmamız İgdaştan Kombi Değişimi Onay işlemini aynı gün içinde yapmaktadır. Yetkili Teknisyenlerimiz kombi montajını profesyonel olarak çok pratik ve güvenilir bir şekilde yapmaktadır. Demirdöküm kombilerin garantili bir şekilde olması için mutlaka gaz kuruluşundan yetkili firmalara montajının yaptırılması gerekir.

demirdokum-kombi

Kombi Dükkanı firmamız doğalgaz tesisatı, kalorifer tesisatı, kombi tesisatı doğalgaz projesi ve gaz açma konularında da hizmet vermektedir. Türkiye de Isıtma Soğutma sektörünün en büyük firmalarından olan Demirdöküm , kombi ürünlerinde gerek kombilerin kalitesi gerekse servis gücü sayesinde kombi sektöründe en çok satılan markalardandır. Demirdöküm kombiler 2 yıl garantilidir. Demirdöküm servislerinden ilave garanti sözleşmesi ile kombi garantisi uzatılabilmektedir.

Demirdöküm Kombi Almanın Tam Zamanı ! Kombi Fiyatları değişmeden Demirdöküm Kombinizi Alın Karlı Çıkın. 

Müşterilerimize Kombi Seçimi Konusunda profesyonel destek verilmektedir. Uygun kombi fiyatları ile satış ve montaj yapan firmamız her model ve güçte kombiyi stoklarında bulundurmaktadır.

Bizden Fiyat Almadan Karar vermeyin! 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir