Kombi Montajı

15 Ekim 2020 0 ile admin

kombi-montajıKOMBİ MONTAJI

Kombi montajı işleminde kombi askı konsolundan duvara asılır, kombi gaz hortumu (gaz flexi) ile gaz bağlantısı yapılır, kombi seti ile kalorifer ve su tesisat bağlantıları yapılarak kombi montaj işlemi tamamlanır. Ortalama kombi montajı işlemi kombi yerinin durumuna göre 1,5 – 2,5 saat arasında tamamlanmaktadır

Kombi Montajı Kampanyası

kombidukkani-comDemirdöküm Kombiyi Bizden Alın !

Çok Uygun Fiyatlarla Montajını Yapalım!

Kombi montaj fiyatları bir kaç durumda değişkenlik gösterebilmektedir;

Hermetik kombi montaj fiyatları, Yoğuşmalı kombi montaj fiyatı, Bacalı kombi montaji fiyatları farklı olarak yapılmaktadır. Teknik personelimiz kombinizin bulunduğu yere göre , yapılacak işleme göre (ilk montaj mı yoksa kombi değişimi mi olacak vb.)  bilgileri öğrenerek sizlere en uygun kombi montaji fiyatımızı verecektir.

Kombi montaj fiyatları için bize ulaşın :

0212 535 00 53 / 0549 720 47 52

Demirdöküm kombi montajında dikkat edilmesi gereken bir kaç durum vardır:

  •  Demirdöküm kombinin yanında şalter (sigorta) bulunmalıdır; kombinin yanında şalter yok ise demirdöküm servisleri kombiyi devreye almazlar.
  • Demirdöküm kombi montaj yapıldıktan sonra kombinin her iki tarafından demirdöküm servisinin müdahale edebileceği kadar boşluk bırakılmalıdır.
  •  Demirdöküm kombi montajı yapılırken eğer ilave baca uzatması kullanılacak ise mutlaka demirdöküm logolu orjinal demirdöküm baca kullanılmalıdır. Kombi bacasının eğimine dikkat edilmeli hermetik kombilerde eğim aşağıya doğru verilmeli , yoğuşmalı kombilerde eğim hafif yukarı doğru verilmelidir.
  •  Eğer Kombi Değişimi yapılarak Demirdöküm kombi takılmış ise , İgdaştan kombi değişimi onay belgesi alınmış olmalıdır. Kombi değişimi onay belgesi yanlızca İgdaş Yetkili Firmalar tarafından alınabilir.
  • Kombi gaz flexi bağlantısı çok önemlidir. Düzgün bağlantı yapılmadı durumlarda gaz sızıntısı meydana gelebilir. Bu yüzden mutlaka yetkili kişiler tarafından yapılması gerekir.

Kombi Dükkanı firmamız Demirdöküm kombi konusunda müşterilerimize en güvenilir hizmeti en uygun fiyatlarla vermeye çalışmaktadır. Kombi Dükkanı İgdaş Yetkili Firmadır. İgdaş sertifika no : 7004340 dır.

 Sorunsuz ve güvenilir hizmet için bizi arayın.

0212 535 00 53 / 0549 720 47 52

 Montaj hizmetimiz sadece İstanbul ili sınırları içerisinde verebilmekteyiz. Demirdöküm kombi satışımız ise tüm Türkiye ye kargo yolu ile kombileri gönderebilmekteyiz.

Demirdokum Kombi toptan ve perakende satışı yapan Kombi Dükkanı firmamız en uygun fiyatlarla  gerek shoowroom dan gerekse sanal mağazadan hizmet vermektedir. İstanbul İçi demir döküm kombi montaj hizmeti sunan firmamız özellikle  kombi değişimi işlemlerini profesyonel montaj ekipleri ile en hızlı ve en ekonomik şekilde yapmaktadır.  İstanbul İçi Kapıda ödeme yaparak kombilerinizi güvenilir bir şekilde teslim alabilirsiniz. 

Demirdoküm Kombi Değişimi Kampanyası ; Eski Kombilerinizi Çok tasarruflu ve verimli Demirdokum Yoğuşmalı Kombilerle değiştiriyoruz. Eski Kombinizi Alıyoruz Çok Uygun Fiyatlarla Demırdöküm Kombi Montajınızı yapıyoruz. İgdaş Yetkili Firma olan Kombi Dükkanı firmamız bu sayede İgdaştan kombi değişim onayınızı aynı gün içerisinde alıyoruz. Yetkili teknisyenlerimiz kombi montajınızı profesyonel olarak çok pratik ve güvenilir bir şekilde yapmaktadır. Demirdoküm Kombilerin garantili olması için mutlaka yetkili firmalara kombi montajı işlemlerinizi yaptırınız! 

Kombi Dükkanı; doğalgaz tesisatı, kalorifer tesisatı, şofben tesisatı, kombi tesisatı, bina ana kolon tesisatı, proje ve gaz açma konularında da hizmet vermektedir.

demirdokum-kombiKombi Dükkanı firmamız online satış sitemizden Türkiyenin her yerine kapıda ödeme seçeneği , peşin fiyatına kredi kartına taksit seçeneği sunmaktadır. Türkiye de Isıtma soğutma Sektörünün en büyük firmalarından olan Demir döküm ,  kombi ürünlerinde gerek kombilerinin kalitesi gerekse servis gücü sayesinde kombi sektörünün en fazla satılan markalarındandır. Demirdökum kombiler 2 yıl garantidir. demirdöküm servislerinden ilave garanti sözleşmesi yapılarak garantilerini uzatmak mümkündür.

Demirdoküm Kombi almanın tam zamanı ! Kombi fiyatları değişmeden demirdokum kombinizi alın karlı çıkın. En uygun demirdokum kombi fiyatlari ile satış yapan firmamızda her model ve güçte demirdokum kombiyi bulabilirsiniz. Toplu demirdokum kombi alımlarınızda size özel indirimli demirdöküm fiyatlarını öğrenmeyi unutmayın. Tel : 0212 535 00 53 / 0212 535 00 63 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Kombi seçimi konusunda tecrübeli teknik personelimiz tarafından müşterilerimize ücretsiz bilgi verilmektedir